Close
Type at least 1 character to search
Back to top
Blog-Produktové-video-komunikácia-

Úspešné produktové video – komunikácia je základ

Spolupráca našej videoagentúry s klientom je dôležitá už od prvého kontaktu. Či už nás klient našiel vďaka referenciám, cez našu reklamu, video alebo webstránku, už od počiatku je dôležité začať budovať férový vzťah založený na dôvere. Veď ako inak by sme sa mohli ocitnúť na rovnakej vlne a vytvoriť produktové video presne podľa predstáv? Bez komunikácie to jednoducho nepôjde!

Ako úspešne dokončiť vaše produktové video?

Aj prvú konzultáciu vedieme s myšlienkou otvorenej komunikácie, ktorá sa často mení na akýsi „brainstorming“ z jednej či druhej strany a veľakrát rovno z oboch strán. A to je len dobré! Pokiaľ už na začiatku pochopíme, že vďaka komunikácii, rozhovorom, výmene názorov a nápadov dosiahneme požadovaný výsledok, máme skoro vyhraté. Klient sa tak nebojí opýtať otázky, naša videoagentúra mu na ne poskytne odpovede a spoločnými silami tak nájdeme tie najlepšie riešenia pre produktové video i akúkoľvek inú videoprodukciu.

V praxi celý postup môže vyzerať nejako takto:

  1. Úvodná konzultácia, kde nám klient načrtne svoju predstavu projektu, rozpočet a zároveň sa opýta na všetko, čo by ho mohlo zaujímať.
  2. Na základe tejto konzultácie náš tím pripraví individuálnu cenovú ponuku na mieru.
  3. Po jej odsúhlasení alebo úpravách začína naša videoagentúra pracovať na projekte.
  4. Rozhovory s klientom prebiehajú nielen pred začiatkom prác, ale aj v priebehu celého procesu. Vďaka tomu získavame feedback v reálnom čase a vieme naň úspešne reagovať.
  5. Výsledkom perfektnej komunikácie je úspešne dokončený projekt.

Tam to však rozhodne nekončí! Zakladáme si na komunikácii aj po samotnom dokončení a v prípade možností sme vždy schopní výsledok upraviť.

„Keď ja neviem čo…“ alebo načo je tu naša videoagentúra

Síce nám produkcia videa ide naozaj dobre, nie sme tu len na to. Klienti často nevedia, čo vlastne chcú a my im prichádzame podať pomocnú ruku. Celý proces si tak dokážeme vziať na svoje plecia aj v prípade, že absolútne netušíte, či potrebujete produktové video alebo niečo iné. Ponúkneme svoju víziu, pomocou otvorenej komunikácie predstavíme smery, ktorými sa môžeme vydať a ukážeme, ako by výsledok mohol vyzerať. Možno budete potrebovať iba akési postrčenie a zorientovanie sa a spoločne vytvoríme niečo, čo uchváti obe strany – videoagentúru a aj vás. Na druhej strane vám však pomôžeme aj v prípade, ak veríme, že existujú efektívnejšie riešenia ako tie, ktoré máte na mysli – a to sa opäť nedá bez férovej komunikácie.

Nie je to teda iba o točení a strihaní videa. Žiadny úspešne dokončený projekt by nebol možný bez spolupráce oboch zainteresovaných strán. Tak si teda predstavte svoju víziu, napíšte nám, zavolajte a ideme na to!

Zanechajte nám koment