Close
Type at least 1 character to search
Back to top

video z podujatia / aftermovie

Ak oraganizujte podujatie, tak sa určite budete chcieť pochváliť skvelou atmosférou a prípadne upozorniť na nadchádzajúci event. Ideálny nástroj, ako odprezentovať podujatie je video z podujatia alebo aftermovie. Video z Vášho eventu Vám napomôže zachytiť tie najkrajšie momenty, ktoré bude mať divák vždy na dosah. Prinášame emócie v pohybe.

V Black mangu vďaka skúsenostiam vieme vytvoriť video, ktoré divákom prenesie jedinečný zážitok z podujatia a umožní im opäť sa ponoriť do tohto okamihu. Naša úloha je zachytiť dôležité okamihy, atmosféru a kľúčové momenty. Pred samotným podujatím spolupracujeme s našimi klientami, aby sme pochopili ich ciele, očakávania a úmysly týkajúce sa videa.

Pre koho je video z podujatia vhodné

Koncerty

Video z koncertu je skvelý nástroj, ako zviditeľniť umelcov a samotnú atmosféru z akcie.

Festivaly

Hudba, jedlo, atrakcie to všetko si zaslúži pozornosť. Video napomáha prilákať návštevníkov na nasledujúci event.

Športové akcie

Správne spracované video zo športového podujatia ocenia nielen samotní športovci, ale aj fanúšikovia.

Podujatia

Pochváľte sa kvalitným výstupom z vašej konferencie alebo firemnej akcie. Prilákajte návštevníkov a sponzorov do budúcna.

Ako to funguje?

1
2
3
4
1
2
3
4

Preprodukcia

Základom je komunikácia s klientom, na základe ktorej sa stanoví cieľ natáčania, určí sa rozpočet a časový plán.

Produkcia

Začína sa samotné natáčanie podujatia. Tím sa sústredí na zachytenie dôležitých okamihov, reakcií a prejavov účastníkov.

Postprodukcia

Nasleduje spracovanie materiálov. Edit videa, audia, color grading a dosadenie grafických prvkov.

Final

Klient obdrží spracované videá pripravené pre sociálne siete, Youtube, Instagram. Celý projekt archivujeme po dobu 6 mesiacov.

Niekoľko ukážok našej práce

Pre našich klientov sme pripravili množsvo videí z podujatí a pomohli sme im sa pripomenúť divákom. Nižšie nájdete ukážky niekoľkých vybraných prác. Pri produkcii videa sa zameriavame na účel a celkovú emóciu, ktorú video divákovi komunikuje. Vieme, aké aspekty pomáhajú efektívnejšie pripraviť kvalitné aftermovie.

emócie v pohybe emócie v pohybe

Nie len video, ale aj fotografie ako z časopisu

V Blackmango sa nevenujeme iba video tvorbe ale aj fotografii. Zameriavame sa na všetko dôležité, čo treba odfotografovať v rámci kvalitnej prezentácii Eventu. Vieme vám ponúknuť kompletný balík služieb, ktorým odprezentujete Vašu akciu v tom najlepšom svetle. Pozrite si nasledujúce fotografie, ktoré sme fotili pre našich klientov.

Zachytíme pre Vás
emócie, atmosféru a zážitky

Poďme spolu do toho Poďme spolu do toho

Odošlite nám nezáväzný
dopyt

V rámci tvorby realitných videí sa špecializujeme na kvalitu a výpovednú hodnotu videa. Spolupracujeme s klientami, ktorí hľadajú niečo špeciálne pre svojich klientov. Kontaktujte nás a nájdeme spoločnú cestu, ako efektívne propagovať nehnuteľnosti formou videa, fotografie, prípadne ich vhodnou kombináciou.

*Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Z nášho blogu o video tvorbe

Na našom blogu nájdete rôzne články z video tvorby, samotnej produkcii, ale aj zopár tipov a trikov zo sveta videa a marketingu.