Close
Type at least 1 character to search
Back to top

Video prezentácie nehnuteľnosti

Ak predávate nehnuteľnosť, tak sa určite snažíte maximalizovať zisk z predaja a minimalizovať čas potrebný na predaj nehnuteľnosti. Ideálny nástroj na prezentáciu nehnuteľnosti je video. V Blackmango sme pripravili pre vás službu, v ktorej prezentujeme nehnuteľnosť formou videa tak, aby sme maximalizovali predajný potenciál.

Pozrite si video ukážku, ktorá Vám predstaví službu prezentáciu nehnuteľností a naše projekty za rok 2022. V online prostredí je to najlepší spôsob, akým môžete nehnuteľnosť prezentovať a táto investícia sa Vám mnohonásobne vráti. Ak sme Vás zaujali, určite nás kontaktujte na spodku tejto stránky, spoločne prejdeme všetky detaily spolupráce. Prípadne si pozrite naše doterajšie projekty v portfóliu prezentácií nehnuteľností.

Pre koho je video prezentácia vhodná

01
Súkromná osoba

Ak ste sa rozhodli predávať nehnuteľnosť na vlastnú päsť, určite je pre vás video prezentácia nehnuteľnosti super nástroj.

02
Realitná kancelária

Video prezentácia vám pomôže urýchlovať predaj nehnuteľnosti a zvýšiť celkovo svoju prestíž na realitnom trhu.

03
Prenajímatelia

Prenájom akejkoľvek nehnuteľnosti je veľmi dobrý typ príjmu. Vybookujte si prenájom za pomoci video prezentácie.

04
Hotely

Hotel je miesto, ktoré sa vo všeobecnosti vyznačuje pekným interiérom či exteriérom, čo je super príležitosť pre video prezentáciu.

Niekoľko ukážok našej aktuálnej práce

Pre našich klientov sme pripravili množsvo video prezentácií nehnuteľností a pomohli sme im predať nehnuteľnosti za viac ako 5 000 000€. Nižšie nájdete ukážky niekoľkých vybraných prác. Pri produkcii videa sa zameriavame na účel a celkovú emóciu, ktorú video divákovi komunikuje. Vieme, aké aspekty pomáhajú efektívnejšie predať nehnuteľnosť.

Dokonalá prezentácia nehnuteľností Dokonalá prezentácia nehnuteľností

Nie len video, ale aj dokonalé fotografie

V Blackmango sa nevenujeme iba video tvorbe ale aj fotografii. Zameriavame sa na všetko dôležité, čo treba odfotografovať v rámci kvalitnej prezentácii nehnuteľnosti. Vieme vám ponúknuť kompletný balík služieb, ktorým odprezentujete nehnuteľnosť na predaj alebo prenájom v tom najlepšom svetle. Pozrite si nasledujúce fotografie, ktoré sme fotili pre jedného z našich klientov.

Video urýchluje predaj
nehnuteľnosti

O 85% atraktívnejšia spolupráca

Štatistiky uvádzajú, že až 85% predajcov a kupcov domov preferuje spoluprácu s maklérom, ktorý využíva na marketing nehnuteľnosti video.

O 300% väčší záujem

Zistilo sa, že ponuky nehnuteľností, ktorých súčasťou je aj video prezentácia, sú až o 300% atraktívnejšie pre záujemcov, ako v prípadoch, kedy sa video nevyužíva.

O 48% lepšie výsledky vo vyhľadávaní

Vytvoríme Vám video prezentáciu, ktorú vložíte na YouTube, použijete správne kľúčové slová, čím si zvýšite si o 48% šancu, že Vašu ponuku nájde potenciálny klient.

Aké typy video prezentácii Vám ponúkame

Dronové zábery

Zábermi z výšky prezentujeme klientovi pozemok a celkové okolie domu.

Video s realitným maklérom

Maklér vo video prezentácii pomáhla lepšie komunikovať parametre nehnuteľnosti.

Video s hudbou

Pomocou hudby dokážeme ešte lepšie komunikovať atmosféru nehnuteľnosti.

Video s komentárom

Súčasťou videa môže byť aj nahrávka hlasu, ktorá popisuje nehnuteľnosť.

Poďme spolu do toho Poďme spolu do toho

Odošlite nám nezáväzný
dopyt

V rámci tvorby realitných videí ša špecializujeme na kvalitu a výpovednú hodnotu videa. Spolupracujeme s klientami, ktorí hľadajú niečo špeciálne pre svojich klientov. Kontaktujte nás a nájdeme spoločnú cestu, ako efektívne propagovať nehnuteľnosti formou videa, fotografie, prípadne ich vhodnou kombináciou.

*Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Z nášho blogu o nehnuteľnostiach