Close
Type at least 1 character to search
Back to top

Široké spektrum služieb

Video prezentácia nehnuteľnosti je ako dobrý trailer na film. Prinúti Vás ísť do kina. Video napomáha k lepšej prezentácii nehnuteľnosti, rozhodovaniu sa klientov a urýchľuje predaj nehnuteľnosti.

Pri tvorbe reklamy citlivo narábame s pocitmi diváka. Vieme aké je dôležité prezentovať hlavný odkaz reklamy, či už sa jedná o produkt, službu, alebo akýkoľvek iný predmet reklamného videa.

Ideálny nástroj, ako odprezentovať podujatie je video z podujatia. Pomocou videa ukážte ako skvelo ste zvládli akciu, divák si môže pripomenúť úžasné chvíle s ktorými sa rád pochváli.

Oživte svoj web, prezentáciu alebo výstavu dynamickým a informatívnym vizuálom. Prevedieme diváka Vašou firmou, Vaším príbehom formou koncepčne zvládnutého videa. Vraví sa, je lepšie raz vidieť, ako sto krát počuť.

Hudobné video klipy

V dnešnej dobe je pre úspech samotnej skladby potrebné vyrozprávať príbeh pomocou vizuálu “video klipu”. Precíznym rozborom piesne sa dopracujeme k spoločnému cieľu ohúriť poslúchača.

Video je neodmysliteľnou súčasťou reklamy. Veľmi radi spolupracujeme s reklamnými agentúrami, ktorým pripravíme reklamné video na základe konceptu, ktorý majú s klientom pripravený.

Letecké zábery

Pohľad z vtáčej prespektívy už nie je viac tabu. Moderná technológia umožnuje prístup na miesta kde sa v minulosti dostala iba helikoptéra. Vďaka dronom sa otvára nová škála dychberúcich záberov za rozumnú cenu.

Video návody

Edukácia je základ, preto sa aj my v Black Mango snažíme čo najviac edukovať okolie. Prostredníctvom interaktívneho videa môžete odovzdať svoje schopnosti a skúsenosti Vašim novým kolegom alebo budúcej generácii.

Dokumentárne videá

Seriály a dokumentárne videá v posledných rokoch naberajú na obrátkach. Príroda, šport, industriál, gastronómia a mnoho ďalších sfér vo svete, ktoré iba čakajú na zdokumentovanie.

Video povie viac

01
Preprodukcia

Každé video máme do detailu premyslené, používame na to rôzne nástroje.

02
Nakrúcanie, produkcia

Vieme natáčať všetky typy záberov, či už zo vzduchu, zeme, v interiéri alebo exteriéri.

03
Postprodukcia

Posledná fáza tvorby videa je veľmi dôležitý aspekt, aby bol výsledok vynikajúci.

04
Audio postprodukcia

Postaráme sa o dokonalý zvuk, či už sa to týka hudby, alebo zvukových efektov.

"Chcete odprezentovať svoj projekt, nehnuteľnosť, možno seba? Kontaktujte Black mango, neoľutujete. Roman urobí všetko čo mu poviete, poradí keď treba, a dodá expresne keď je to nutné."

Ladislav Adamec - Finrea

"Profesionálny prístup s rýchlou a dobre odvedenou prácou. Odporúčam."

Sebastian Gerbel - RIGHT POWER

"Cením si rýchly a kreatívny prístup, bezproblémovú komunikáciu a trpezlivý prístup, hladké riešenia a samostatnú prácu bez zaťažovania otázkami. Vrelo odporúčam. Výstupy nás zatiaľ nikdy nesklamali, boli kvalitné a zaujímavé."

Patrícia Morincová - Bukna & Laurinčík

"Profesionálny prístup. Kvalitná práca. Výborná skúsenosť a vždy dobre nastavené podmienky spolupráce."

Joseph Artim - Arbiz

Pre nášho klienta v Seduco sme si dali spraviť video a výsledok bol vynikajúci.

Seduco