Close
Type at least 1 character to search
Back to top

Široké spektrum služieb

siroke spektrum black mango cover
Hudobné video klipy

Hudba je silný element na vyjadrenie pocitov, emócií. V dnešnej dobe je pre úspech samotnej skladby potrebné vyrozprávať príbeh pomocou vizuálu “video klipu”. Precíznym rozborom piesne sa dopracujeme k scenáru a spoločnému cieľu ohúriť poslúchača.

Posledných pár rokov sa video stalo dominantným predajným materiálom vo svete realít. Napomáha k lepšej prezentácii nehnuteľnosti, rozhodovaniu sa klientov a urýchľuje predaj nehnuteľnosti.

Pri tvorbe reklamy citlivo narábame s pocitmi diváka. Vieme aké je dôležité prezentovať hlavný odkaz reklamy, či už sa jedná o produkt, službu, alebo akýkoľvek iný predmet reklamného videa.

Oživte svoj web, prezentáciu alebo výstavu dynamickým a informatívnym vizuálom. Prevedieme diváka Vašou firmou, Vaším príbehom formou koncepčne zvládnutého videa. Vraví sa, je lepšie raz vidieť, ako sto krát počuť.

Zostrihy z eventov

Až 70% ľudí uprednostňuje video pred textom. Pomocou videa ukážte ako skvelo ste zvládli akciu, divák si môže pripomenúť úžasné chvíle s ktorými sa rád pochváli aj priateľom na sociálnych sietiach.

Video je neodmysliteľnou súčasťou reklamy. Veľmi radi spolupracujeme s reklamnými agentúrami, ktorým pripravíme reklamné video na základe konceptu, ktorý majú s klientom pripravený.

Letecké zábery

Pohľad z vtáčej prespektívy už nie je viac tabu. Moderná technológia umožnuje prístup na miesta kde sa v minulosti dostala iba helikoptéra. Vďaka dronom sa otvára nová škála dychberúcich záberov za rozumnú cenu.

Video návody

Edukácia je základ, preto sa aj my v Black Mango snažíme čo najviac edukovať okolie. Prostredníctvom interaktívneho videa môžete odovzdať svoje schopnosti a skúsenosti Vašim novým kolegom alebo budúcej generácii.

Dokumentárne videá

Seriály a dokumentárne videá v posledných rokoch naberajú na obrátkach. Príroda, šport, industriál, gastronómia a mnoho ďalších sfér vo svete, ktoré iba čakajú na zdokumentovanie.

01
Preprodukcia

Každé video máme do detailu premyslené, používame na to rôzne nástroje.

02
Nakrúcanie, produkcia

Vieme natáčať všetky typy záberov, či už zo vzduchu, zeme, v interiéri alebo exteriéri.

03
Postprodukcia

Posledná fáza tvorby videa je veľmi dôležitý aspekt, aby bol výsledok vynikajúci.

04
Audio postprodukcia

Postaráme sa o dokonalý zvuk, či už sa to týka hudby, alebo zvukových efektov.

"Prístup, kreatíva a samotné točenie prebiehalo na profesionálnej úrovni bez akýchkoľvek komplikácií. Tak isto aj komunikácia ohľadom post-produkcie bola pohotová. Chalani priniesli nápady, originálne spracovanie a finálny výstup, ktorý bol oveľa lepší ako prvotné očakávania."

Ivo Tieň

"S chalanmi sa spolupracuje super, sú milí, zábavní a vynaliezaví, odporúčam."

Pizzeria Oáza

"Super spolupráca s chalanmi, ochota a profesionálny prístup. Teším sa na ďalšie projekty do budúcna."

Preyau

"Black Mango je dream team, oceňujem ich priateľský no zároveň profi prístup a taktiež veľkú dávku kreativity spojenú s dôkladnou realizáciou."

Luna 99