Close
Type at least 1 character to search
Back to top

Tvorba video reklamy

Rok 2023 sa označuje ako rok ktorý bude pre Slovenko prelomový v oblasti medializovania. Za rok 2022 ľudia strávili pozeraním videí 6 hodín týždenne. Samotný Youtube má 2 miliardy pozretí videí každý deň. A video reklama je jeho súčasťou. Možnosť ukázať Vašu službu alebo produkt rýchlo, stručne, kreatívne kde zaujmete diváka a tak zvýšite šance možného nákupu pri video reklame sú oveľa vyššie ako pri bežnej inzertovanej reklame.

Pozrite si video ukážku ako by Vaša video reklama od nás mohla vyzerať. V online prostredí je video reklama najlepší nástroj akým môžete svoj produkt alebo službu prezentovať. Nemáte nápad akým smerom by sa mala reklama uberať? Kreativitu nechajte na nás a my Vám zostrojíme kompletný proces a produkciu presne pre Vašu cieľovú skupinu.

V Black mango Vás prevedieme celým procesom realizácie videa. Kombinujeme kreativitu s marketingovými znalosťami, aby sme Vám doručili video, ktoré bude plniť svoj cieľ.

Video reklama - Black mango

Pre koho je video reklama vhodná

01
Súkromné osoby

Ak sa Vaše záľuby hobby stávajú vašim zamestnaním a potrebujete osloviť širšiu verejnosť video reklama je ten správny nástroj kde začať.

02
Firmy

Akákoľvek firma môže využiť video reklamu v dnešnej dobe vo svoj prospech. Je škoda tento trend nevyužiť.

03
Internetové obchody

Pre eshop je video reklama ideálny spôsob propagácie. Jednak pôsobíte v online prostredí a po druhé zákazníkom lepšie odpropagujete svoj produkt.

04
Kamenné obchody

Vymeňte letáky v schránkach za online reklamu, ktorá má väčší dosah. Správne cielená video reklama ukáže Váš obchod bez toho, aby musel ísť zákazník okolo.

05
Distribútori a značky

Zvyšovanie predaja, alebo dosahu značky je nevyhnutnosť pre množstvo firiem. Video reklama je aj v tomto prípade super nástroj.

06
Reklamné a digitálne agentúry

Ak v rámci agentúry realizujete pre klienta kampaň a potrebujete video produkciu, radi vám v tomto smere pomôžeme a nadviažeme spoluprácu.

Najefektívnejšia forma reklamy Najefektívnejšia forma reklamy

3 hlavné benefity
video reklamy

Efektívnejšia forma komunikácie

Video reklama je oproti textovej alebo banerovej výrazne efektívnejšia z pohľadu komunikácie vďaka kombinácii zvuku a obrazu.

Konkurenčná výhoda

Aj napriek tomu, že video reklama zažíva v posledných rokoch boom, na Slovensku stále túto formu reklamy veľa firiem nevyužíva.

Jednoduchá distribúcia

V prípade, že máte vytvorenú video reklamu, bude fungovať na akomkoľvek zariadení. Jednoducho sa dá vložiť na webovú stránku, sociálne siete a pod.

Vieme Vám ponúknuť viac

Koncept, scenár

Vymyslíme pre Vás unikátny koncept video reklamy, ktorý bude fungovať.

Voice over

V našom štúdiu vieme pre Vašu video reklamu pripraviť kvalitné hlasové nahrávky.

Audio postprodukcia

Kvalitný zvuk vo video reklame dodáva emóciu a dotvára celkový dojem.

Marketingová konzultácia

Dobre pripravená video reklama musí byť aj správne odpropagovaná.

Poďme spolu do toho Poďme spolu do toho

Ako to funguje?

1
2
3
1
2
3

Úvodná komunikácia

V tejto fáze prejdeme Vaše požiadavky a celkový koncept videa, kde si stanovíme cenu a dohodneme termíny realizácie.

Produkcia videa

Začíname pracovať na tvorbe video reklamy. Prechádzame celým procesom od prípravy, cez točenie až po samotnú postprodukciu.

Odovzdanie videa

Video je dokončené a odovzdávame ho klientovi so všetkými potrebnými inštrukciami a v prípade potreby aj s krátkou konzultáciou.

Odošlite nám nezáväzný
dopyt

V rámci tvorby video reklamy sa špecializujeme na kvalitu a výpovednú hodnotu videa. Spolupracujeme s klientami, ktorí hľadajú niečo špeciálne. Kontaktujte nás a nájdeme spoločnú cestu, ako efektívne propagovať vaše služby alebo produkty formou videa, fotografie, prípadne ich vhodnou kombináciou.

*Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov