Close
Type at least 1 character to search
Back to top

Náš príbeh

Je to už viac ako 10 rokov, odkedy sa pohybujeme v kreatívnom biznise. Ja som založil digitálnu agentúru a Roman založil nahrávacie štúdio. Sme dvaja kamoši, ktorých profesné cesty sa stretli v jednom kľúčovom bode.

Po čase sme spoločne zistili, že nám niečo v biznise chýba. Vedeli sme, že video je cesta či už v reklame, alebo v zábavnom priemysle. Neboli sme si istý, či by práve video produkcia zapadla medzi služby digitálnej agentúry, alebo nahrávacieho štúdia. Riešenie sme mali celý čas pod nosom.

Napadlo nám to naraz, v jeden moment. Poďme založiť video agentúru!!! Hľadali sme identitu agentúry. Chceli sme jasne vedieť, čomu sa budeme a čomu sa určite nebudeme venovať, aby to malo maximálny zmysel pre našich budúcich klientov. Stretávali sme sa pravidelne na pumpách, keďže zúrila prvá vlna covidu a nebolo kde piť kávu. Chceli sme pre víziu novej značky pracovať v inom, pre nás netradičnom priestore ako sme zvyknutý. Po mnohých hodinách to prišlo. Budeme sa volať Blackmango a budeme sa sústrediť na emóciu, zmysel a kvalitu prevedenia každého videa, ktoré vyprodukujeme. Odvtedy sme tu a úspešne dodávame videá pre našich klientov, ktoré plnia svoje poslanie.

Blackmango_team_story