Close
Type at least 1 character to search
Back to top

Viac o tvorcovi tejto webovej stránky

Táto webová stránka bola vytvorená digitálnou agentúrou Seduco. Pripravili sme koncept webu z hľadiska použiteľnosti. V rámci šetrenia rozpočtu klienta sme využili šablónu, ktorú sme vyskladali podľa potreby a naplnili obsahom. Web je plne administrovateľný v CMS systéme WordPress. Web má samozrejme aj SSL certifikát, aby blackmango.sk nebol penalizovaný od Google vo vyhľadávaní. Ak by ste mali záujem o podobné riešenie, môžete nás kontaktovať tu.

Zjednodušene povedané, pomáhame firmám, aby vedeli efektívnejšie a lepšie komunikovať svoje produkty a služby svojim klientom. Využívame na to rôzne nástroje v rámci digitálneho marketingu. Digitálna agentúra Seduco sa zaoberá vývojom webov a e-shopov na platforme WordPress a WooCommerce. Zameriava sa na koncepčne prepracované UX projektov, kvalitne spracované UI designy a technologicky odladené programovanie.

Ďalej sa venujeme vývoju vizuálnej komunikácie, či už sa jedná iba o vytvorenie loga, alebo celkovo o vývoj kompletnej vizuálnej identity pre firmu, produkt alebo službu. Ďalej ponúkame rôzne grafické práce. Napríklad design bannerov, billboardov, letákov, vizitiek a akýchkoľvek iným grafických prvkov.

Poslená a veľmi dôležitá súčasť našich služieb je digitálny marketing. Využívame klasické kanalý ako PPC kampane v Google a na sociálnych sieťach, ale hľadáme aj nové marketingové kanálny, ktoré ešte nie sú preplnené reklamnou.