Close
Type at least 1 character to search
Back to top

Faster than a train 2022 – Event

Mohli sme byť súčasťou svkelej akcie a skvelého tímu. Black Mango okrem kamery zastrešilo aj Aftermovie zamerané na lokálnych atlétov. RBRN o.z. sa rozhodli zorganizovať súboj medzi strojom a človekom; a na cestu poslali pelotón vybraných cyklistov. 2. júla 2022 pretekali slovenské osobnosti s vlakom a výsledok bol jasný. Cyklisti tromfli vlak o necelých ŠESŤ minút.

Našou úlohou bolo zachytiť samotný peletón, ktorý pretekal s vlakom. Mali sme dvoch kameramanou, ktorí snímali peletón z predu aj zo zadu. Pred samotným natáčaním sme mali stretnutie s režisérom a prešli sme celú trasu, aby sme mali prehľad a uvedomili, ktoré miesta sú pre nás dôležité.

Čo všetko sme realizovali:

  • Koncept videa
  • Kamera
  • Strih
  • Colorgrading

Réžia: Martin Gonda Kamera: Oliver Záhlava, Roman Oleš Zvuk: Michal Paluga, Lucia Vojtišková Produkcia: Marianna Vadovičová Objednávateľ: Klaster Orava

 

Date

ODOŠLITE NÁM NEZÁVÄZNÝ DOPYT

V rámci tvorby realitných videí ša špecializujeme na kvalitu a výpovednú hodnotu videa. Spolupracujeme s klientami, ktorí hľadajú niečo špeciálne pre svojich klientov. Kontaktujte nás a nájdeme spoločnú cestu, ako efektívne propagovať nehnuteľnosti formou videa, fotografie, prípadne ich vhodnou kombináciou.

*Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov